Vrátenie tovaru

U nás nakupujete bez rizika. V prípade, že z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní s tovarom, jednoducho nám ho zašlete na svoje náklady späť a my Vám vrátime peniaze za tovar.

O úmysle vrátiť tovar zakúpený v našom obchode nás, prosím, informujte najlepšie e-mailom, alebo telefonicky.

V súlade so zákonom č. 108/2000 Z. z. § 12 máte ako zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 14 pracovných dní od prevzatia tovaru. Tovar prosím zasielajte na adresu logistického skladu našej spoločnosti:

ComGate - Dobrý obchod
Nádražná 1958
900 28 Ivanka pri Dunaji

Vrátený tovar musí byť nepoužívaný, nepoškodený a kompletný (vrátane príslušenstva, manuálov, záručného listu) spolu s dokladom o kúpe spolu s listom o odstúpení od kúpnej zmluvy. Do listu o odstúpení od zmluvy nezabudnite uviesť referenčné číslo objednávky, dátum nákupu a Vaše číslo účtu. Dôvod vrátenia tovaru nie je nutné uvádzať, ale pokiaľ ho uvediete, budeme radi. List o odstúpení od kúpnej zmluvy je možné doručiť aj elektronicky.

 

Neposielajte prosím tovar na dobierku. V takomto prípade ho nebudeme môcť prevziať.

Peniaze Vám budú vrátené bankovým prevodom na účet uvedený v liste o odstúpení od kúpnej zmluvy (je potrebné uviesť názov banky a číslo účtu) a to najneskôr do 15 dní v súlade s príslušnými ustnoveniami zákona. 

Pre podrobné informácie o odstúpení od zmluvy si prosím prečítajte naše Všeobecné obchodné podmienky.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať, aby sme spolu mohli Váš problém vyriešiť